(12) 422 47 30
Dla telefonów stacjonarnych!
+48 605 569 757
Dla telefonów komórkowych!

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

/SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
 • Muszę powiedzieć że obsługa, zainteresowanie klientem , chęć dowiedzenia się czego oczekuje od wyjazdu jest w moich oczach na 100%. Do tego dbałość P Marioli aby oferta była jak najlepsza zasługuje na najwyższą ocenę . Wszystkim którzy szukają i oczekują zainteresowania, zadbania i idealnego dopasowania oferty urlopowej gorąco polecam biuro Marimpex będziecie cudownie zaskoczeni tak jak my. Katarzyna Dziura P.S Właśnie kupiliśmy urlop na Bali jak zwykle oferta P Marioli była najlepsza

  Kasia Marek Dziura
 • Serdecznie dziękujemy Pani Marioli Susuł za zorganizowanie bardzo udanej, atrakcyjnej wycieczki. Polecamy usługi biura każdemu, komu zależy na profesjonalnym i „ludzkim” podejściu do wymagającego klienta.

  Aldona Mazur
  Kierownik wyjazdu
 • Wakacje z dziećmi. Biuro Marimpex profesjonalne w każdym calu. Oferta idealnie dobrana dla rodziny z dziećmi. Muszę przyznać, że było rewelacyjnie. Podróż przebiegła baz problemów, Gipsophilia okazała się bardzo fajnym, z dużą ilością pięknych roślin miejscem do spędzenia urlopu. Dzieci były zachwycone basenami, wodą, atrakcjami. Wszędzie bardzo czysto. Wszystko było na naprawdę wysokim poziomie.

  Joanna Puto
  Turcja 2018
 • sympatyczna miła obsługa zwłaszcza Pani Mariola s. organizacja bez zastrzeżeń gorąco polecam.

  Agnieszka Cieślik
 • Fantastyczna organizacja wycieczek szkolnych – krajowych oraz zagranicznych! Pełen profesjonalizm! Dopracowany każdy detal! Wielkie doświadczenie! Polecam nauczycielom i wychowawcom organizującym wycieczki szkolne.

  Alicja Janicka
  Wycieczki Szkolne
 • Profesjonalna, fachowa organizacja wycieczek. Program wyjazdów bogaty, bardzo atrakcyjny. Cena adekwatna do oferty. Ogromnym atut stanowi osoba uroczej Pani Pilot. Renata Dębska to prawdziwy wulkan pozytywnej energii. Jej entuzjazm, spokój, opanowanie udzielają się wszystkim uczestnikom wycieczki.
  Biuro dba także o komfort jazdy. Turyści podróżują nowoczesnymi autokarami, które prowadzą wykwalifikowani kierowcy.
  Gorąco polecam!

  Ristana Taszewska-Klimas
 • Od początku wszystko szło znakomicie- organizacja, super oferta na przeloty i zakwaterowanie. Apartament okazał się rewelacyjny!! Firma uwzględniła moją prośbę o taras z widokiem wszystko świetnie zorganizowane i dzięki Marimpexowi miałam fantastyczny urlop!! Gorąco polecam.

  Edyta Bogucka
 • Bardzo miła obsługa i bogata oferta wycieczek do Włoch, biuro podróży Marimpex Travel sumiennie wykonuje swoją pracę i dokłada wiele starań, aby wyjazd odbył się bez żadnych zaskoczeń.

  Paweł Leśniak
  Włochy 2018