(12) 422 47 30
Dla telefonów stacjonarnych!
+48 605 569 757
Dla telefonów komórkowych!

Wycieczki Grecja

Rokrocznie tysiące polskich turystów decyduje się na podróż do Grecji, której malownicza natura i przyjazna pogoda przyciągają także ludzi z innych części Europy. Oprócz pięknych kurortów Półwysep Peloponeski oferuje wiele zabytków, które są efektem istnienia na tym terenie cywilizacji, która położyła podwaliny pod powstanie dzisiejszej kultury europejskiej.

Uroki pięknej Hellady

Słoneczna Grecja oferuje turystom wiele pięknych wysp, urzekających widoków oraz atrakcyjnych plaż, a także niepowtarzalnych w skali świata zabytków, z których większość powstała w czasach antycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo dwie propozycje wycieczek na Półwysep Peloponeski.

Wypad do Aten

Wśród dostępnych opcji jest czterodniowy, intensywny wyjazd do stolicy Grecji, który pozwoli odpocząć od trudów dnia codziennego. Po wygodnej podróży samolotem z Krakowa gwarantowany jest komfortowy nocleg wraz ze śniadaniami oraz kompleksowym ubezpieczeniem. Dla naszych turystów przygotowaliśmy pakiet zwiedzania z przewodnikiem najpopularniejszych zabytków Aten, w tym tak charakterystycznych miejsc na mapie tej metropolii, jak: Akropol, Areopag, Świątynia Zeusa.

W ramach wycieczek dodatkowych w trakcie czasu wolnego można również odwiedzić muzea Agory czy Akropolu, a także wiele innych interesujących atrakcji w okolicy.

Wakacyjny wyjazd do Leptokarii

Jednym z najpiękniejszych nadmorskich ośrodków Grecji kontynentalnej jest Leptokaria, która położona jest w najbliższej okolicy gór Olimp. Nasza propozycja 8-dniowej wycieczki autokarowej w ten region zakłada zwiedzanie słynnego pasma górskiego, które według mitologii było siedzibą bogów. W programie znajduje się również wyprawa w pasmo gór Meteory oraz odwiedzenie Salonik – drugiego pod względem powierzchni miasta Hellady. W ramach dostępnej oferty nasi klienci zagwarantowane mają przede wszystkim:

  • ubezpieczenie od ewentualnych kosztów leczenia, NNW oraz bagażu,
  • wyżywienie, obejmujące śniadania, obiady i kolacje,
  • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami,
  • transport komfortowym, klimatyzowanym autokarem, który wyrusza z Krakowa.